#2946 | Beugeltasje zilver.

Kavel verkocht
Eenzijdig gedecoreerd met gegoten versieringen en voorzien van ketting. Nederland, Leeuwarden, Pieter Schmitz, 1814, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, E - gebruikssporen, slot defect. 150 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt