#2947 | Beugeltasje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model voorzien van gegraveerde Biedermeier versieringen. Nederland, Winsum, J. H. Roelfsema, 1869, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, k - gebruikssporen. L 33cm, 72 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt