#2948 | Beugeltasje zilver.

Kavel verkocht
Fraai model voorzien van gegraveerde rocailles en opengewerkte maanvormen. Nederland, Amsterdam, H. Copier, 1921, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L - gebruikssporen. L 32cm, 51 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt