#2949 | Beursje zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met lederen buidel en gedraaide draad versieringen. 20e eeuw, Keurtekens: 800 - gebruikssporen. H 7,3cm, 8 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt