#2954 | Beugeltas verzilverd.

Kavel onverkocht
Malienkolder uitgevoerd met franjes en safier blauwe eikel vormige knoppen. 20e eeuw, Keurtekens: EPNS - gebruikssporen en wat schade aan malienkolder., 0/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt