#2955 | (3) Beursjes zilver.

Kavel verkocht
W. o 2 stuks zilver en 1 onedel, allen malienkolder uitgevoerd met gegoten versieringen. 20e eeuw, Keurtekens: 800, belastingimport keur, gehaltekeur - gebruikssporen. 85 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt