#2956 | Beursje zilver.

Kavel verkocht
Gotisch gevormde strakke beugel voorzien van malienkolder. Frankrijk, 20e eeuw, Keurtekens: importbelasting keur, gehaltekeur - gebruikssporen. H 10cm, 30 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt