#2958 | (3) delig lot zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen w.o. 2 gemaakt van alpacca. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, deukjes en schade. 35 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt