#2959 | Beugeltasje zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met gotisch gevormde beugel afgewerkt met safier blauwe knopjes en malienkolder tas met ketting. 20e eeuw, Keurtekens: 800, onbekend meesterteken, gehaltekeur - gebruikssporen en schade. H 35cm, 98 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt