#2960 | Beursje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met beugel gedeeltelijk opengewerkt en met opgesoldeerde figuur ornamenten. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva - gebruikssporen, reparatie. H 16cm, 44 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt