#2962 | Tasbeugel zilver.

Kavel verkocht
Gedeeltelijk opengewerkt gegoten model met afgebeelde figuren en bloemen. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva - reparatie en gebruikssporen. 135 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt