#2963 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel onverkocht
Gedeeltelijk opengewerkt gegoten model met afgebeelde putti en bloemenmanden omgeven door rocailles. Duitsland, 19e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 800, onleesbaar meesterteken - gebruikssporen. 157 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt