#2964 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel verkocht
Gedeeltelijk opengewerkt met gegoten putti figuren. Nederland, 1918, Keurtekens: leeuw, minerva, I - gebruikssporen. 99 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt