#2965 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel verkocht
Gedeeltelijk opengewerkt gebogen model met opgesoldeerde zilverparels. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva - gebruikssporen. 59 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt