#2966 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel onverkocht
Alpacca beugel met opgesoldeerde dolfijnen. 20e eeuw, Keurtekens: Alpacca, meesterteken - gebruikssporen. 110 gram, 0/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt