#2967 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel verkocht
Fraai bewerkt met gegoten lintversieringen, guirlandes en gedeeltelijk opengewerkt. 20e eeuw, Keurtekens: belasting gehaltekeur - gebruikssporen. 160 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt