#2969 | (2) Tasbeugels zilver.

Kavel onverkocht
Beide uitgevoerd met gegraveerde versieringen. Nederland, 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen en reparatie. 168 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt