#2970 | Beugeltas zilver.

Kavel verkocht
Met fraai gegraveerde versieringen. 19e eeuw, Keurtekens: onleesbare keuren - gebruikssporen en reparatie. 190 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt