#2971 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met eenvoudige gegraveerde band versiering en parelrand. Nederland, 1830, Keurtekens: leeuw, minerva, onbekend meesterteken, V - gebruikssporen. 50 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt