#2972 | Tasbeugel met ketting zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model, gedeeltelijk opengewerkt met figuren en bloemversieringen. Nederland, Nieuwe Pekela, Philip Hovingh, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, onduidelijk jaarletter - gebruikssporen. 127 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt