#2998 | Koffiepotje met komfoor zilver.

Kavel verkocht
Klein model gedecoreerd met parelranden en bijpassend rechaud tevens gedecoreerd met parelranden. Nederland, Schoonhoven, Cornelis van Baaren, 1890, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, F - gebruikssporen. 530 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt