#2999 | Suikerpotje zilver.

Kavel verkocht
Gedecoreerd met gegoten details en parelrand en palmetrand en originele etui. Italiƫ, Firenze, Bernasconi Tullio & Bruno, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 800 - etui beschadigd. 93 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt