#3000 | (2) lepelvaasjes zilver.

Kavel onverkocht
Waaronder 1 mokkalepelvaasje en 1 thee / koffielepelvaasje. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1918/1944, Keurtekens: leeuw, meesterteken, minerva, jaarletter. H 8cm + H 6,5cm, 172 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt