#3001 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd op voetje met randdecoraties en Art deco handvat. Engeland, Birmingham, Deakin & Francis, 1935, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, L - gebruikssporen en deukjes. 226 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt