#3002 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met streep versiering, compleet met dienblaadje. Nederland, 's-Gravenhage, H. A. Gunthers, 20e eeuw, Keurtekens: Leeuw, sterling 925 meesterteken, ZI. 221 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt