#3003 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Bol model op voetjes compleet met ovaal dienblaadje. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Jakob Gimminger, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 835, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 434 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt