#3004 | Roomstel zilver.

Kavel onverkocht
In gelobde vorm gestileerd met klassiek rocaille gevormd handvat. Duitsland, Waldstetten, Emil Hermann, 20e eeuw, Keurtekens: Maan, kroon, meesterteken, 925 sterling, ZI - gebruikssporen en deukjes. 328 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt