#3005 | Theelepeldoosje zilver.

Kavel verkocht
Versierd met gegraveerde Biedermeier decoraties en voorzien van opgesoldeerde pootjes. Nederland, Schoonhoven, Cornelis Monteban, 1853, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, T. 145 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt