#3007 | (3) delig roomstel zilver.

Kavel verkocht
Gelobd model met dienblaadje. Nederland, 's-Gravenhage, DJ Aubert & Zoon, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 835 ZII - gebruikssporen. 419 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt