#3008 | Theelepeldoosje zilver.

Kavel verkocht
Op bolpootjes voorzien van rocaille en band versieringen, deksel voorzien van Hollands reliëf paneel. Nederland, 1911, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B - gebruikssporen, resten van rood velours binnenzijde. 190 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt