#3009 | Koffiepotje met suikerbak zilver.

Kavel verkocht
Art Nouveau gevormd model met ebben handvatten. 20e eeuw, Keurtekens: 830, van Kempen Begeer & Vos, importkeur - gebruikssporen. H 17cm cm, 390 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt