#3010 | (2) delig Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Ovaal gevormd in gotische stijl met geribde onderband. Nederland, Utrecht, C. L. J. Begeer, 1927, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, R - gebruikssporen. 212 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt