#3011 | Roomkannetje zilver.

Kavel onverkocht
Zes kantig model met gedreven rocaille en putti versieringen en opgesoldeerde schenktuit. Nederland, 1892, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, h - gebruikssporen. H 7,7cm, 113 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt