#3012 | Theelepeldoosje zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gegraveerde decoraties in Biedermeier stijl en rood vilten binnenzijde. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: ZII, meesterteken - gebruikssporen. 13,5 x 8,5 x 3,5cm, 198 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt