#3014 | (3) delige set theezeef met lekbak zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met scroll vormige poten en handvat einden. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. 85 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt