#3015 | (4) delig lot theezeefjes met lekbakjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: Diverse keuren - gebruikssporen. 112 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt