#3016 | (6) delig lot theezeefjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 210 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt