#3021 | (2) Theeduimen zilver.

Kavel verkocht
Met gedreven en gegraveerde versieringen. Nederland, 1848/1865, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 15 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt