#3022 | (4) delige set met theebussen en dienblad zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt dienblad en theebussen met gegraveerde versieringen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 1148 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt