#3023 | (4) delig koffie servies zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met palmet rand en gedecoreerde knoppen. 20e eeuw, Keurtekens: 343, sterling 7936 - gebruikssporen. 2380 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt