#3024 | (6) delig koffieservies met dienblad en comfort zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met ajour opengewerkte randen met opgesoldeerde parelranden, compleet met glazen inzetplaat. Nederland, Amsterdam, Gerritsen N. v., 1917, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, H - lichte gebruikssporen. 2250 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt