#3025 | Suikerbak zilver.

Kavel verkocht
Kolenkit model versierd met gegraveerde decoraties. 20e eeuw, Keurtekens: 835 - gebruikssporen. H 11,5cm, 193 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt