#3026 | (3) delig roomstel met daarbij een dienblad zilver.

Kavel verkocht
Ovaal gevormd dienblad met ajour opengewerkte randen en opgesoldeerde parelranden met daarbij een roomstel met lepelvaasje voorzien van bloemdecoraties. 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Z, ZII, meesterteken - gebruikssporen. 1300 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt