#3027 | Suikerpot zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gecanneleerde decoraties en gegraveerde versieringen. Italiƫ, Bassano del Grappa, Argenteria Borella, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZII, 835 - gebruikssporen. H 15cm, 336 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt