#3028 | (5) delig koffie en thee servies zilver.

Kavel verkocht
Gebold model met gelobd dienblad. Nederland, 'S Gravenzande, N. S. Gotlieb, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZII - gebruikssporen. 2360 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt