#3029 | (4) delige koffieservies zilver.

Kavel onverkocht
Bolle buik model afgewerkt met houten handvatten. Nederland, Zeist, Kempen en Begeer, 1966, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, g - lichte gebruikssporen. 776 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt