#3031 | (2) delig Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Gebold model met gecanneleerde randen. Engeland, Sheffield, Atkin brothers, 1894, Keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, b - minimale gebruikssporen. 261 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt