#3032 | Theelepel doosje zilver.

Kavel verkocht
Gebold en gelobd rechthoekig model. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1933, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Y - gebruikssporen. 247 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt