#3033 | (6) delig koffieservies met dienblad zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met traditionele Indonesische djokja decoraties. Indonesië, 20e eeuw, Keurtekens: Z, meesterteken. 2088 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt