#3034 | Koffiepotje zilver.

Kavel verkocht
Klein model gedecoreerd met parelranden. Nederland, 1893, Keurtekens: leeuw, onleesbaar meesterteken, minerva, I - gebruikssporen en deukjes. 300 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt